Najlepsze wyniki

Najlepsze wyniki

piątek, 4 czerwca 2010

Equity Magazine, numer drugi


Dzisiaj (04.06.2010), w godzinach wieczornych, ukaże się kolejny numer Equity Magazine. Jak zwykle zachęcam do pobrań (przypominam, że magazyn jest bezpłatny). Nastąpiły pewne zmiany w trzódce redaktorów (tym razem brak SmallCapitala, w zamian świetny debiut Filipa Rudnickiego, poza tym jak zwykle niezawodny Zdzichu, Nievinny oraz autor poczytnego bloga "Droga do wolności"), pojawiły się wywiady z ludźmi z branży i zwycięzcą konkursu XTB. Wszystkich czytelników magazynu zachęcam do molestowania redaktora naczelnego i pisania co może zrobić, żeby efekt końcowy był jeszcze lepszy. Magazyn można znaleźć tutaj.

5 komentarzy:

 1. Ten magazyn to świetna inicjatywa!
  Oby utrzymywanie jej trwało jak najdłużej z jak najlepszymi wynikami.

  OdpowiedzUsuń
 2. @Rekin giełdowy, dzięki. Chociaż uznanie należy się głównie Przemkowi (redaktorowi naczelnemu). Począwszy od pomysłu, poprzez nadzór nad niezdyscyplinowanymi redaktorami aż do strony graficznej, to jego praca. Ja ze swojej strony mam nadzieję, że podobał się mój artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. "zachęcam do molestowania"? Bartek bo będziesz w uwadze na TVNie jak Peja :D

  Dzięki wszystkim za dobre słowa - należą się przede wszystkim Redaktorom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super artykuł. Jeden z najciekawszych w całym numerze. Brakowało mi dotąd w polskiej blogosferze omówienia analizy sprawozdań w przystępny sposób więc mam nadzieję że na tych dwóch analizach się nie skończy.

  OdpowiedzUsuń
 5. @Astakos, ok mogę być ale nie będę rapował ;p

  @Anonimowy, dzięki. Wiesz, jak nie wylecę z grona redaktorów za nieterminowość, to powinny się pojawić dalsze części analizy wskaźnikowej.

  OdpowiedzUsuń