Najlepsze wyniki

Najlepsze wyniki

sobota, 19 czerwca 2010

Polacy głosujcie!

Drodzy czytelnicy i czytelniczki. Namawiam Was wszystkich do pójścia na wybory prezydenckie. Pozwolę sobie dość niedokładnie (niestety) zacytować wypowiedź jednego z komentatorów, którzy w piątkowy poranek byli obecni w radiu Tok.fm (zdaje się, że Tomasza Lisa): "(..)kto nie głosuje, ten nie dość, że głupi, to znieważa pamięć wszystkich, którzy oddali życie w walce za wolną Ojczyznę". Nic dodać, nic ująć - pozostaje wziąć tyłek w troki i na wybory :)

5 komentarzy:

 1. Zaklamany liberale zobaczysz co sie bedzie dzialo z klamcami takimi jak ty i tobie podobni kiedy wygr wreszcze prawdziwa Polska!! Aklamstwa ktore rozpowiadasz o Panu Jarosławie na shoutboxie obroca sie przeciwko tobie i zawszonej POwodzi klamcow i zlodzieji

  OdpowiedzUsuń
 2. @Anonimowy
  Żebyś się nie zdziwił

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam dziwne wrażenie, że nie nadążam za pierwszym komentarzem. Szczególnie za częścią o Kaczyńskim. Trochę więcej luzu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomijając oszołoma z pierwszego komentarza to mam inne podejście - nie znasz się na polityce, nie wiesz jaki kto ma program, nie głosuj.
  Tylko niewielki odsetek głosujących wie dokładnie jaki program ma ich kandydat, a w większości głosują bo kogoś lubią lub nie.

  OdpowiedzUsuń
 5. @Astakos, trzeba zachęcać ludzi do uczestniczenia w życiu kraju. W ogóle uważam, że budowa społeczeństwa obywatelskiego wymaga zachęcania ludzi przede wszystkim do uczestnictwa w wyborach, a dopiero później do innych inicjatyw :) Zresztą kandydaci mówią jedno, a zrobią drugie. W tej sprawie nie mam złudzeń i pomimo braku kandydata z mojej bajki ruszyłem tyłek i zagłosowałem. Zresztą, mam nadzieję, że tak jak każdy inny czytelnik :)

  OdpowiedzUsuń