Najlepsze wyniki

Najlepsze wyniki

środa, 3 sierpnia 2011

Poznaj swojego blogera


Niedawno Tobiasz zaproponował mi udział w interesującym projekcie. Chodziło mianowicie o przeprowadzenie krótkich wywiadów z polskimi blogerami i wydanie ich w formie darmowego ebooka. Pomimo wrodzonego lenistwa (tytuł bloga w końcu zobowiązuje), zgodziłem się i w efekcie zostałem uwzględniony w zestawieniu, czego efekt możecie sami ocenić tutaj. W ebooku znajdziecie odpowiedź na pytanie, jaki jest nasz światopogląd (chociaż może bardziej adekwatnym stwierdzeniem będzie "giełdopogląd"). Stąd też tytuł posta - jeżeli ktoś jest zainteresowany nieco bliższym poznaniem swojego blogera, powinien zajrzeć do tego, darmowego skądinąd, ebooka. Do czego gorąco zachęcam.

2 komentarze:

 1. Witam
  Bardzo ciekawa inicjatywa i równie ciekawy jej efekt. Dobrze się czyta i można spojrzeć na pewne kwestie z innej perspektywy.
  Pozdrawiam
  i przy okazji zapraszam do siebie ;)
  Finanse Studenta

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nie ma dostępu do tej strony, bo nie można jej zaleźć. Ale fakt, minęło 7 lat, wiec to zrozumiałe. Poza tym jestem ciekawa czy taka inicjatywa będzie powtórzona w przyszłości. Moze będzie można jakoś wykorzystać co nieco i przenieść to do programu na szkolenia menedżerskie.Zajmuję się ich organizacją i może coś by z tego wyszło. Ogólnie ciekawy projekt, w którym aż chce się brać udział :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń