Najlepsze wyniki

Najlepsze wyniki

poniedziałek, 25 listopada 2013

Webinarka

Dzisiaj ponownie post-pytanie ale tym razem proszę o zamieszczanie odpowiedzi w komentarzach. Dzięki uprzejmości chłopaków z http://webinarstock.com/ dostałem możliwość zrobienia mniej więcej póltoragodzinnego szkolenia internetowego. Oczywiście całkowicie darmowego. W związku z tym muszę w najbliższym czasie ustalić jakiś w miarę sensowny termin. No więc pytanie do Was moi drodzy czytelnicy, czy jesteście zainteresowani taką formą komunikacji z Waszym ulubionym (a jakże :) ) blogerem i jeżeli tak, to jaki termin. Do wyboru jeden z trzech:
 • 13 lub 14 XII (pt/so)
 • 20 lub 21 XII (pt/so)
 • albo po świętach 27/28 XII (pt/so)
Na pierwszy ogień proponuję temat "Jak zamienić czas w pieniądze" - będzie to wprowadzenie do mojej strategii. Pogadamy sobie o tym, co GPW ma wprowadzić gdzieś na początku przyszłego roku, czyli o opcjach i jak bezpiecznie na nich zarabiać. Zakres wiedzy - od początkujących do średnio zaawansowanych.

Jeżeli będzie zainteresowanie i frekwencja dopisze, to takie szkolenia (darmowe) będą się pojawiały częściej, a być może uda się zorganizować coś dla bardzo zaawansowanych.

W komentarzu wpiszcie po prostu konkretny dzień i dajcie też znać, czy wolicie termin poranny (mniej więcej między 9 a 12), czy wieczorny (po 18). Decyzję chciałbym podjąć do środy do końca dnia.

15 komentarzy:

 1. Kurde nie ukrywam bardzo fajna inicjatywa. Niestety ja o ile będzie pasować mi termin większości postaram się załapać. Mnie bardziej odpowiada pora wieczorna jeśli chodzi o pn - pt, a sobotę nie zawsze mam wolną, dlatego nie podaję terminu by nie zaciemniać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasna sprawa - taka deklaracja też jest ważna. Zresztą nikt nikogo nie będzie pałował, jeżeli się zdeklaruje ale nie przyjdzie :)

   Usuń
 2. Mnie najbardziej pasuje termin po świętach 27/28 XII (pt/so). Godziny dowolne. A temat z opcjami bardzo ciekawy! Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. mnie pasuje godzina nie wcześniej niż 20:00 dzień wszystko jedno

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej Bartku, chętnie wezmę udział, szczęśliwy piątek 13go po 18stej będzie pasował, inne też zapewne, im później tym lepiej, tak do 21szej najpóźniej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej Bartek, jak dla mnie na tygodniu kazda pora po 18, weekendami od rana do wieczora.

  OFF TOPIC..analizowales moze zadluzenie USA ? Jak dlugo tak mozna ? A co jesli powiedza z dnia na dzien ze od dzisiaj to upadamy i nasze dolarki sa nic nie warte ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi pasuje każda sobota wieczorem :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lobby wieczorne dorzuca swój głos, 13/14-go grudnia. Weekend przed samymi świętami i zaraz po jest mocno zajęty.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dopisuję się do godziny wieczornych w 13/14 grudnia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi pasuje każdy piątek wieczorem

  OdpowiedzUsuń
 10. Widzę, że przeważa opcja piątku 13 w okolicach 18, na drugim miejscu piątek 27 też wieczorem.

  @Zdzichu, tylko bez trollowania za negatywną ocenę Newagu :p

  @Tomek, za duży off top jak na komentarze

  OdpowiedzUsuń
 11. Godziny wieczorne 13/14 XII ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Szczęśliwy piątek 13 grudnia zwyciężył. Zaczynamy o 19.45. Na tydzień wcześniej dam jeszcze info na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Tylko żebyś nigdy nie dał się wkręcić w webinar od cwaniaków z prowebinar.pl...

  OdpowiedzUsuń